Jedinečná možnosť fixácie ceny s bonusom na kuchyňu

Zafixujte si u nás cenu svojho nového domova do 31.10.2022 a ako bonus získajte príspevok na kuchyňu vo výške až 6.000€ !

V dnešnej dobe, kedy ceny všetkých materiálov nezastaviteľne rastú, čo vplýva na výslednú cenu domu, Vám prinášame unikátny spôsob s bonusom, akým si viete zafixovať finálnu cenu Vášho nového domu v projekte Pod Zeleným Dvorom. Touto cestou sa nemusíte báť, že v čase preberania Vášho nového domu a doplatení zvyšných splátok, Váš dom vyjde viac ako ste predpokladali pri podpise zmluvy. V tomto období a pri dynamicky sa vyvíjajúcich cenách, si dovolíme tvrdiť, že táto možnosť je veľmi unikátna na trhu s novostavbami.

To však nie je všetko. Ako bonus k tejto fixácii od nás dostanete príspevok na kuchyňu vo výške až 6.000€, podľa typu Vami vybraného domu!

Príspevok na kuchyňu sa pohybuje v rôznej výške, a to konkrétne:

  • pri dome typu R1 a R1A, Vám prispejeme sumou až 3.000€
  • pri dome typu R2 a C, Vám prispejeme sumou až 4.000€
  • pri dome typu B a S, Vám prispejeme sumou až 6.000€

Príspevok je na jednu kuchyňu, v prípade nami preferovaného partnera – dodávateľa. Ak si vyberiete iného dodávateľa kuchyne, prichádzate o možnosť tohto príspevku. Nemajte však obavy, partner, ktorého sme pre Vás vybrali, má dlhoročné skúsenosti s výrobou kuchýň na mieru a používa iba tie najkvalitnejšie materiály a kovania, vďaka čomu Vám zaručí tú najvyššiu kvalitu výrobku a dlhú záruku.

Príspevok sa vzťahuje na kuchynskú linku, dosku, skrinky a vstavané kuchynské spotrebiče. Príspevok je možné využiť iba na jednu kuchynskú zostavu, a to do maximálnej výšky príspevku pre konkrétny typ domu. V prípade že Vaša vysnívaná kuchyňa bude vo výsledku stáť menej, ako je bonus od nás,  budete ju mať v podstate zadarmo. Ak bonus nevyčerpáte v plnej výške, zvyšnú čiastku nie je možné inak využiť ani si ju nárokovať. Pre viac informácií, nás neváhajte kontaktovať.

Tento bonus platí od 1.9.2022 do 31.10.2022. Investor si vyhradzuje právo úpravy termínu aj výšky bonusu, počas celého trvania tejto kampane.


Všetky novinky